Contact

30.01.2021

 

הלו ליידיז !

אני רוצה לספר לכן שבכל זאת קרה לי משהו טוב בתקופת הסגר הזה, וזה קרה כשגיליתי את womanizer!

כבר מהתחלה הרגשתי חיבור. מודה. יש לי חולשה למותגים אמיצים, ולעיצוב טוב שיש בו תוכן. womanizer הצליח לגרום לי לעשות ״פולאו״ כבר מעצם השם המקורי. ו״לאט לאט ומהר מהר״ (תודה מירי) מצאתי את עצמי – נשאבת אל תוך עולם תוכן אמיץ ומלא יופי. כל-כך הרבה חברות ומותגים מציעים צעצועי מין. ונראה שאת הכל כבר ראינו. מה כבר יש לחדש? אבל womanizer – עשתה לי את זה בגדול (תרתי משמע), כי בפוסט הראשון שרץ אצלי באינסטגרם – הייתה הבטחה, וככה הכל התחיל: 

 

We will be the first Germans you’ll like to go to bed with

 

מרשים. מסקרן. ישר צללתי אל תוך עמוד האינסטגרם המטופח של womanizer global וכל כך הופתעתי לטובה! הנה כמה תמונות נבחרות מהעמוד הנפלא: 

תמונה מתוך אינסטגרם

  atypicalstitch יצירה של

התמונות שוטפות את העניים, אבל זה לא הכל. מדובר על wall שמצליח לייצר בך רצון להיות חלק ממנו. עמוד שהוא באמת של נשים. לא כזה שרק עושה בכאילו. womanizer  נכנס לי ישר ללב. בתהליך דיי קצר הרגשתי שאני במערכת יחסים עם פיד שמבין אותי, משעשע אותי, והכי חשוב – גורם לי להרגיש בנוח. כי הוא בצד שלי.  

 

סדרה תמונות מתוך הפיד של חברת ״וומנייזר״  womanizerglobal#

תמונה מתוך אינסטגרם

תמונה מתוך

זה נשמע פשוט? אז למה זה כ״כ נדיר? למה חברות עם תקציבי ענק לא מצליחות לייצר קריאייטיב נשי מעצים ואמין ולמה הן ממשיכות להתעקש למכור לנו מוצרי הגיינה נשית בתוך סיטואציות אבסורדיות שרק גבר יכול לביים? 

 

אם אתם רוצים למכור לי תחבושת עם כנפיים, אל תראו לי את לינוי אשרם בבגד גוף. זו סיטואציה לא אמינה שרק גבר יכול לביים בכזו בורות. גם אל תראו לי נוזלים כחולים. מגיע לנו יותר מזה.

מה דעתכם להפסיק עם הקלישאות, ולמשל לעשות את זה ככה? 

תמונה מתוך אינ סטגרם

 יצירת אומנות של: menstuatinmyth, מתוך עמוד האינסטגרם של womanizerglobal 

אז למה זה קורה?  למה אנחנו לא רואות עוד חברות נהדרות כאלה? הרי מיטב המוחות מקבלים כסף כדי לייצר לנו קריאייטיב, אז למה אתן שואלות את עצמכן? א. כי זה קשה. הרבה יותר קשה לחשוב על רעיון חדשני, ותמיד יותר בטוח ללכת על המוכר והידוע. ובכל זאת, למי שששואלת את עצמה, איך בכל זאת אפשר לעשות את זה? איך לצאת מהבנאליות? אנסה להסביר זאת גם תחת כובע האסטרטגית המקצועי שלי וגם בהיותי אישה שהיא בהחלט קהל היעד, והלוואי שכל המותגים ילמדו השקעה מותגית מהי, וכולנו נצא נשכרות ונשכרים. 

 

רוצים ליצור מותג שנוגע ללב? לבלוט מעל המתחרים? להתבלט בשטח? 5 עקרונות מנחים שיעזרו בדרך ליישום של אסטרטגיה מותגית מנצחת, אותם אדגים דרך womanizer – שעושה את זה פשוט מצויין: 

 

1.  חזון ערכי:

מאחורי כל מותג מצליח יש אמונה, רצון בשינוי לטובה. אפילו קטן. שימו לב: חזון ערכי הוא המטרות של המותג שאינן קשורות בכסף. תרומה קטנה שהמותג יעניק לסביבתו. במקרה של womanizer – רואים ששיוויון מגדרי זה ערך עליון. עוד ערכים: שינוי תפיסה לגבי מיניות נשית, אושר אישי, התפתחות. 

2.  כוונה אמיתית: 

יש להתכוון לזה באמת. להגיד ״אני רוצה לעשות טוב ולתרום לעולם״ זה לא מספיק. לא צריך לקרוא את עמוד האודות של womanizer כדי להבין שהיזמיות של המוצר הן נשים עם רצון אמיתי לייצר ערך מוסף. משהו טוב. משהו מעבר למזומנים. הן כאן במטרה לייצר מהפיכה. 

 

Don’t let your mind bully your body

 

תמונה מתוך האתר של ״וונייזר״

womanizerglobal#

 3. אומץ: 

מעטים היזמים שמוכנים להשקיע את כל התקציב באסטרטגיה חדשנית שאין לה רפרנסים מוכחים קודם. אפשר להבין את זה. לאמירה אמיצה יש רק 2 תוצאות אפשרויות: כישלון מוחץ או הצלחה מסחררת.

3.  יישום:

כדי להביא רעיון טוב לידי ביטוי, צריך קריאטיב מצטיין. אנשים שידעו לתרגם אמירה לאסטרטגיה מותגית – ואסטרטגיה מותגית לתוכן + ויז׳אל ולייצר לשפה. תקשורת מדוייקת יוצרת דו שיח עם קהל היעד ומפתחת מערכת יחסים לאורך זמן. תקשורת טובה אינה מדברת על הערכים של המותג. היא מראה ומוכיחה אותם. היזמיות של womanizer לעולם לא יכתבו ״אנחנו חותרות לשיוויון מגדרי״. הן לא יגידו את זה. הן יראו את זה.

לדוגמא: ״פרינט סקרין״ שעשיתי מתוך הפיד האינסטגרם לא תראו פה אמירות קלישאתיות כמו ״נשים הן יפות בכל המידות״, אבל הן משתמשות בתמונות של נשים מכל הסוגים: רזות, שמנות, עם או בלי סימני מתיחה ובכל הצבעים, והתוצר – מופלא.

תמונה של אישה יושבת בבית

womanizerglobal#

4. המנעו מלצעוק דברים בגלוי (או: אל תגידו לי. תראו לי)

לצעוק את המסר בצורה ישירה ומפורשת זה אולי קל, ברור ובטוח, אבל זה לא מעניין, לא חדש, לא אמין  ובדר”כ לא יעיל. אני תמיד מעדיפה לצאת מנק׳ הנחה שהקהל הוא אינטיליגנטי. אני כל-כך אוהבת שנותנים לי טיפה לחשוב. אני לא רוצה לראות את הדברים, אני רוצה להרגיש אותם.  womanizer לא אומרות במה הן מאמינות. הן פשוט מראות את זה  בפיד שהוא כולו אושר: 

תמונות מתוך אינסטגרם

womanizerglobal#

 

 

womanizerglobal#

5. מישהי להזדהות איתה –

עשיתם את כל זה אלה, וזה לא עזר למותג שלכם להתרומם?  אולי התשובה היא פרזנטור/ית. כי בדיוק כשתחלתי להרגיש שהפיד של womanizer מתחיל טיפה לקבל מונוטוניות, חשבתי לי שאולי קצת קשה להן לחדשֿ, ותהיתי מה הם עוד יעשו…

 

ואז הגיעה לילי אלן:

 

תמונה של לילי אלן

 

 

 

 

 

סרטון הפרסומת הזה מוגן מידיי, ולכן לא עולה אצלי בבלוג בשום אופציה. תצטרכו להכנס לאינסטגרם ולראות בעצמכם (לינק בסוף הפוסט).

לילי מדברת על  sexual empowerment ומספרת למה זה חשוב לה כחלק משגרת ושמחת החיים. הרבה זמן אני עוקבת אחרי לילי אלן, וזו בהחלט אישיות חזקה. בעיני האומנות שלה פורצת דרך. היא מייצרת סוג חדש של אומנות שאני קוראת לה ״חתרנות בצבע״.  היא מעבירה את המסרים שלה בסטייל, כי מי אמר שחתרנות צריכה להיות בשחור לבן אדום? (על ״חתרנות בצבע״ ארחיב בהזדמנות). היא יודעת מי היא, היא מעזה, והיא מחוברת. 

לילי אלן

womanizerglobal#

לילי לא חוסכת במה שיש להגיד. ה״סטוריז״ שלה אף פעם אינם ״פוליטיקלי קורקט״, היא עושה מה שהיא רוצה.

אבל יש בה עוד משהו בלילי אלן. משהו מאוד מאוזן. שפוי. בעולם רווי ב״אומנים מיוסרים״ או ״דיוות עם אטטיוד״ איזון ושלווה היא תכונה שאין לזלזל בה.

לילי אומרת ״העונג שלי הוא באחריות שלי. ובשליטה שלי״.  וכשלילי אומרת את זה, זה נשמע מאוד משכנע. השותפה המושלמת לייצוגים של אג׳נדות מהפכניות.

לוגו

אייקון –  מעוגל ונשי של womanizer

צעצוע מין ״וומנייזר״

womanizerglobal#

לילי פרשה מהמוזיקה . וזה רק גורם לי להעריך אותה יותר. אהבתי אותך לילי אלן כשהיית בשואו-ביז’, וגם כיזמית וביזנס וומן את מדברת באותה שפה. 

כשאני רוצה לזמן לעצמי מצב רוח, אני עדיין מקשיבה להופעה המושלמת של לילי בפאריז 2009. בקארה צרפתי שהולם את המעמד: 

 

 

 

may orgasms be with you 

 

צ׳או

 

womanizerglobal#

 

לסרטון  |  לאתר: womanizer.com   |  לאינסטוש: womanizerglobal  

 

סופשבוע משובח

עדי והגורילות

 

 

 

תמונה של לוגו אייקון של סטודיו גורילותמאמרים

,

מה חדש

,

תהליכים