Contact

25.02.2020

הקדמה:

כשהייתי קטנה, אמא שלי הייתה עומלת חצי שנה מראש על תפירת תחפושות מקוריות. ״יותר יפה משלך לא יהיה בבית ספר!״ היא הייתה מכריזה. ״מבטיחה לך״.  ואכן, התחפושות של אמא שלי באמת היו יפות. כלומר ברובן. הייתה לי תחפושת של ספארי, גינה, טייסת, שלגיה…  

אבל, היו לה גם כמה נפילות לאמא שלי. למשל זה – ״אהה אני יודע למה התחפשת! לצ׳וצ׳ולינה והנחש״. אומר לי עוד זר ברחוב, ואמא שלי מסננת ״איזה אידיוט״

עדי תחפושת פורים כיתה ב׳

אני בכיתה ב׳ בתחפושת חוה בגן עדן. אחי הקטן מחופש לשבלול. ״כמה פעמים אפשר להגיד לכם??? אני לא צ׳וצולינה !!!״

גם לכם יש תחפושת לא מוצלחת? התחפשתם פעם למשהו שלא יצא כמו שתכננתם? שלחו תמונה לכאן: gorillot.studio@gmail.com ותוכלו לזכות בפרסים שווים !

מאז פיתחתי אהבה לאילתור. יש משהו כייפי בלהפעיל את הדמיון מדברים מוכנים שיש בבית או בסביבה הקרובה. התחפושת המושלמת בשבילי צריכה להיות ״בלתי מתאמצת״ כזאת שתראה ״נונשלנטית״ אך גם מרגשת. 

והרי לפניכם, טיפים לתחפושות מאולתרות וקלות להכנה.

נתקעתם בלי תחפושת ברגע האחרון ? קחו כמהטיפים  שיבטיחו לכם תחפושת מושלמת, שתעוררו תשומת לב מרובה ותגובות מהסביבה – אני מבטיחה. (מתנצלת על איכות התמונות, הן תמיד צולמו בנייד, כי אף פעם לא חשבתי שאכתוב פוסט על התחפושות שלי…)

 

תחפושת מס.1 – תלמידת אולפנה

עדי פורים 2015

איך מאלתרים את זה: חצאית אחרי הברך (שלי מזארה, אבל אפשר מכל מקום אחר), חולצת צווארון וגרביונים משוק בצאלאל, נעלי אוקספורד (חנות יד שניה), קשת לשיער מ״הכל בדולר״, שרשרת מגן דויד מקינג ג׳ורג, הפרטים הקטנים: לוגו בני עקיבה – הורדתי מהאינטרנט והדפסתי על מדבקה וגם סטיקרים על התיק שהורדתי מבלוגים שונים ברשת. רשמו בגוגל את המילה ״צניעות״, תקבלו הרבה חומר… 

 

תחפושת מס.2 – אסירת שב״ס

תמונה של עדי, בלוג גורילות, מפורים 2016,

אגלה לכם, שיש לי קרוב משפחה סוהר שהשיג לי מדים כתומים מקוריים ואני הייתי בטוחה שהסתדרתי. רק שבפועל לא הייתי מסוגלת ללבוש אותם. המחשבה ללבוש את אותו בגד שהיה בתוכו אנס או רוצח הגעילה אותי. 

אז איך מאלתרים את זה: מכנסיים וחולצה כתומים, אפשר לגזור ולתפור פתח ״וי״ בצווארון. הדפסה של לוגו שב״ס – מורידים באינטרנט והולכים עם זה לכל בית עסק שמדפיס על בגדים. תג שם – עם תמונה שלכם. נעלי ספורט. אם קר אפשר להוסיף מעיל ״בייקר״. הפרטים הקטנים: להשלמת מראה עברייני – צמות אתיופיות. 

 

תחפושת מס.3 – אי.טי

“מה זה, כלב?” שואל אותי ערס באלנבי.

“כן נשמה, התחפשתי לילדה עם כלב פקינז וקפוצ’ון”. 

“איזה יופי” אומרת חברתו עם הסטרפלס ושואלת “הכנת את זה לבד?”      

אי.טי. הוא לא רק סיפור על חייזר שטעה בדרך. אי.טי. הוא בעיקר סיפור גבורתו של אליוט – ילד חכם ואמיץ הבוחר בחמלה והולך נגד הזרם. כמעצבת, אני עדיין נפעמת מעיצוב vדמות המבריק

איך מאלתרים את זה: קפוצ׳ון אדום . סלסלה מ״הום סנטר״ או מכל חנות פלסטיקים אחרת, בובת איטי (אם אין אפשר גם בובה של כלב פקינז או אם יש לכם פקינז אמיתי בבית – אפשר להתחפש איתו). הפרטים הקטנים: אופניים! רצוי לסוע בעיר עם אי.טי. לא תאמינו כמה מעריצים ילכו אחריכם…. 

תחפושת של אי.טי, בלוג גורילות

תחפושת מס.4 – יוקנת

תמונה מפורים 2018, מתוך בלוג גורילות

 

תחפושת מס.5 –  Trump Will Save America

White Trash 

תחפושת מס.6 –  סבתא רוסיה בסלון

איך מאלתרים את זה: המשימה הכי מאתגרת של התחפושת הזאת היא למצוא שיני זהב תותבות. אפשר להוסיף שפ קטן. כפכפים וגרביים משוק הכרמל, שמלה יד שניה. לא לשכוח: לצאת החוצה עם השלטים של הטלוויזה. חרשו.

 

 

חג שמח

עדי והגורילות

 מה חדש