Contact

27.02.2020המשימה: מיתוג שמעביר מסר של סטנדרט גבוה ואיכות חיים

שאלה: מה המשותף לאדריכלים ויזמים מצליחים בתחום הנדל״ן, חוץ מהעובדה שכולם קשורים בבנייה?
תשובה: כולם שואפים לשדר ללקוחותיהם סטנדרט גבוה ו״לייף סטייל״ איכותי. כשרוצים לשדר איכות, לא מספיק להגיד את זה, צריך כמובן להראות את זה בדרכים עקיפות ובמסרים מודעים ותת-מודעים.

לאחרונה התחלנו למתג עסקים רבים בתחום הבנייה: אדריכלים, מעצבי פנים ויזמי נדל״ן המתמחים באיכות ובסטנדרט בנייה גבוה. התחלנו לבצע מיתוג חברת נדל”ן עם אחד, והשמועה עברה מהר, פה לאוזן וחבר מביא חבר ו….הופ! הנה התוצאה: מחלקה חדשה נולדה:  מחלקת המיתוג לאדריכלים, נדל״ן ובנייה בסטודיו גורילות.

לסטודיו לעיצוב וניהול מעבר דירה נתנו את השם ״נוק״ 

הצליל ‬‮”‬נוק‮”‬‭ – ‬מזכיר‭ ‬דפיקה‭ ‬בדלת‭. ‬קיצור‭ ‬של‭ ‬‮”‬נוק‭ ‬נוק‮”‬‭. ‬ובתוך‭ ‬הלוגו‭ – ‬הפתעה‭!‬ דלת‭ ‬סתרים‭ ‬שמסתתרת‭ ‬באחת‭ ‬האותיות‭…‬

לוגו לסטודיו ״נוק״ על רקע עיצוב החלל

תמונה של ניירת משרדית ממותגת

לומברוזו 

 

 

מתמחים בוילות פרטיות בסגנון מודרני ועיצוב פונקציונלי מירבי מול צרכי הלקוח הפרטי

המיתוג של לומברוזו

חברת ד.מ.ר עוסקת בתכנון ערים ואדריכלות

הלוגו מעוצב מאותיות מבניות המרמזות על בטון, מבנה ומזכירות קצת קומפוזיציה של מספר מבנים ובניינים בתוך שטח נתון

תמונה של לוגו לחברת דמר בהטבעה

שרון ארני

מעצבת פנים, אשר הרקע שלה בספרות ושירה אנגלית – משפיע על עבודותיה המגוונות. לבתים שהיא מעצבת יש תמיד סיפור. הם בהשראת סרטים, שירים וספרים. הלוגו והסלוגן פיוטי ומשקף את הייחוד של ארני. 

              

מיכל פלד

אדריכלות ועיצוב פנים –  ניסיון עשיר בתחום, תוך ייתרון משמעותי ייחודי בכל הקשור לניהול פרוייקטים בשטח והתנהלות מול קבלנים: ניהול עבודה מול קבלנים, שינויי דיירים, תאום ההליך הבירוקרטי. עיצוב ותכנון דירות קבלן, וילות, יחידות פרטיות או צמודי קרקע. הלוגו שעוצב בסטודיו גורילות הינו מבוסס, חזק, יציב ובעל נוכחות. משדר מסר של ביטחון ועוצמה יחד עם תחכום גמישות מחשבתית.

תמונה של שלט לוגו

תמונה של חדר ולוגו

״הרמן״

חברת צביעה יוקרתי לעבודות אקסקולוסיביות. בעלי תואר מהאקדמיה לצבע, גרמניה

אופיר אסיאס

חתימה החושפת אישיות מעניינת ומשפט מיצוב מרכזי שמגדיר את העשייה הארכיטקטוניתיצירה של מיתוג שמתאר בדיוק את הסגנון הייחודי של אסיאס, אשר העדפותיו העיצוביות הן בעיקרן חומר ו״הנד מייד״, פריטים יוקרתיים ואליטיסטיים, עבור המעמד הגבוה.

תמונה של ניירת משרדית ממותגת

שני‭ ‬פרי‭

‬מומחית‭ ‬בעיצוב‭ ‬משרדים‭ ‬גדולים -‭ ‬300‭ ‬מ‮’‬‭ ‬ומעלה‭, ‬וילות‭ , ‬ובניה‭ ‬רוויה‭.‬‭ ‬עיצוביה‭ ‬מאופיינים‭ ‬בפרקטיקה‭ ‬וכנות‭ ‬של‭ ‬חומר‭, ‬ותחושה‭ ‬הטבעית‭ ‬שמייצר‭ ‬חומר‭ ‬או‭ ‬חלל‭. ‬ולא‭ ‬מסוגלת‭ ‬לעצב‭ ‬ללא‭ ‬משמעות‭ ‬פרקטית‭ …‬

עיצוב לוגו עבור האדריכלית ש י פרי

ברק טפירו

– אדריכל ויזם – חברה המתמחה בתחום הבנייה הפרטית. ניהול וליווי מקצועי החל משלב התכנון ועד הביצוע. הלוגו של טפירו משדר איכות, עדכניות, אסטתיקה, ענייניות ומנימליזם

קנין

חברת יזמות ותיווך המציעה דירות יוקרה לאורכו של חוף תל אביב. הלוגו של קנין בנוי מכנפי שחף או יש מי שרואה בו בומרנג, כך או כך – הלוגו הוא רמז להתמחות בדירות חוף יוקרתיות. נכון שבא לכם עכשיו פנטהאוז?

אם יש לכם 10 מיליון או יותר – כאן תמצאו את הדירות הכי הכי בתל אביב:

 בטי יעקבסון 

תכנון אדריכלי ועיצוב פנים – חתימת לוגו המרמזת על סטודיו בוטיק ויחס אישי

אתי קציר

אדריכלית, מעצבת ואומנית. שמה הפרטי נמצא כחלק בלתי נפרד מהמבנה הבסיסי של הלוגו. שם המשפחה הוא ״קציר״. פיענוח השם הפרטי דורש מבט נוסף ובכך הופך את הלוגו לזכיר. בדומה ל״משחק״ האומנותי המאפיין את עיצובי הבתים של אתי קציר.

שלט לווגו של האדריכלית אתי קציר 

 

מה חדש

,

תהליכים